Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Spacer w chmurach


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Dolní Morava - Całodniowy Spacer w Chmurach


Termin: do ustalenia
Cena: 120 zł


Wyjazd z Praszki o godz. 6:00 - Kluczbork 6:20 - Olesno 6:40 - Dobrodzień 7:10 - Lubliniec 7:30. Przejazd do Dolní Morava (Czechy). Przejście szlakiem do wyciągu krzesełkowego na górę Slamnik, wjazd na górę. Kładka w Dolni Morava to ponad siedmiuset metrowy spacer w chmurach, który pokonuje się po fantazyjnej konstrukcji kładek i pomostów. Wieża powstała w grudniu 2015 roku i od tamtej pory ściąga w te strony tysiące, jak nie miliony amatorów podniebnych wędrówek i pięknych widoków.
W zależności od warunków pogodowych możemy później odpocząć bezpośrednio obok wieży, górnej stacji wyciągu lub podejść do schroniska. Następnie zjeżdżamy kolejką do oczekującego na dole autokaru i wracamy do kraju. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.


Świadczenia:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • opieka przewodnika
  • ubezpieczenie

Uwaga! Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Cena nie zawiera biletów wstępu na kładkę – wstęp grupowy ok. 290 kc.


Załączniki: