Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Medjugorie


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Medjugorie

Termin: do ustalenia
Cena: 820 zł + 100 €


Dzień 1
Wyjazd z Praszki 23:30 - Kluczborka 23:50 - Olesna 0:10 - Lublińca 0:40 - Dobrodzienia 1:20.  Przejazd do BUDAPESZTU - zwiedzanie miasta, m.in. Parlament, Wzgórze Zamkowe, Wzgórze Gelerta, Bazylika, promenada naddunajska i Most Łańcuchowy, rejs statkiem po Dunaju. O godz. 15:00 wyjazd do Ludbrega, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, LUDBREG – miejsce cudu eucharystycznego w Chorwacji – zwiedzanie i modlitwa w Sanktuarium Najświętszej Krwi Chrystusa. Przejazd do SPLITU – zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Przejazd do Medjugorie, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, MEDJUGORIE - wejście na Górę Objawień, przejazd do MOSTARU - wielokulturowego miasta Bośni i Hercegowiny. Piękne położonego w Kotlinie Mostarskiej, na obu brzegach rzeki Neretwy, zwiedzanie: Stare Miasto, Stary Most – symbol miasta. Powrót do Medjugorie, udział w nabożeństwach wieczornych. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, wyjazd do Gradaca - rejs statkiem na PELJESAC i HVAR. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5
Wejście na górę Kriżevac, śniadanie, przejazd do DUBROWNIKA - "Perły Adriatyku" - zwiedzanie miasta-twierdzy, wpisanego na listę zabytków UNESCO. Powrót do Medjugorie – udział w nabożeństwach wieczornych. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie, przejazd do PLITWIC – zwiedzanie Parku Narodowego „Jeziora Plitwickie” – kraina kaskadowych jezior, w 1979 roku wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 7
Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie pielgrzymki.


Świadczenia:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • 5 noclegów w hotelach **/*** , pokoje 2, 3, 4, osobowe z łazienkami
  • wyżywienie: 5 śniadań i 5 obiadokolacji
  • opieka pilota przewodnika podczas całego pobytu
  • ubezpieczenie KL, NNW – Signal Iduna
  • składka na obowiązkowy Turystyczny Fundusz Gwarancyjny


Uwagi! Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Cena nie zawiera biletów wstępów do zwiedzanych obiektów ok. 55 €.


Załączniki: