Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Medjugorie październik 2019


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Medjugorie

Termin: 07 - 13.10.2019
Cena:
790 zł + 100 €

1 DZIEŃ
Wyjazd z Praszki 23:30 - Kluczborka 23:50 - Olesna 0:10 - Lublińca 0:40 - Dobrodzienia 1:20. Przejazd do maryjnego sanktuarium MARIJA BISTRICA - "chorwackiej Częstochowy", zwiedzanie i modlitwa, przejazd na nocleg w okolicach Splitu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Nocleg.
2 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do TROGIRU - miasta z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie Starego Miasta z katedrą św. Wawrzyńca. Przejazd do SPLITU, zwiedzanie Pałacu Dioklecjana - obiektu z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Medjugorie, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie, MEDJUGORIE - wejście na Górę Objawień, przejazd do MOSTARU - wielokulturowego miasta Bośni i Hercegowiny, położonego w Kotlinie Mostarskiej, na obu brzegach rzeki Neretwy, zwiedzanie: Stare Miasto, Stary Most – symbol miasta; powrót do Medjugorie, oprowadzenie po sanktuarium, udział w nabożeństwach wieczornych; obiadokolacja i nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie, wyjazd do Gradaca - rejs statkiem na PELJESAC i HVAR, w trakcie rejsu na statku smażona ryba i wino. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja i nocleg.
5 DZIEŃ
Wejście na górę Kriżevac, śniadanie, przejazd do DUBROWNIKA - "Perły Adriatyku" - zwiedzanie miasta-twierdzy, wpisanego na listę zabytków UNESCO. Powrót do Medjugorie - udział w nabożeństwach wieczornych. Obiadokolacja i nocleg.
6 DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do PLITWIC – zwiedzanie Parku Narodowego „Jeziora Plitwickie” – kraina kaskadowych jezior, w 1979 roku wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.
7 DZIEŃ
Przyjazd na miejsce zbiórki i zakończenie pielgrzymki.
 

Świadczenia:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • 5 noclegów w hotelach **/*** , pokoje 2, 3, 4, osobowe z łazienkami
  • wyżywienie: 5 śniadań i 5 obiadokolacji
  • opieka pilota przewodnika podczas całego pobytu
  • ubezpieczenie KL, NNW – Signal Iduna
  • składka na obowiązkowy: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Uwagi:
  • Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.
  • Cena nie zawiera biletów wstępów do zwiedzanych obiektów ok. 50 €.


Załączniki: