Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Wilno


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Augustów – Szawle - Wilno - Kowno

Termin: do ustalenia
Cena: 650 zł + 80 €


Dzień 1
Podstawienie autokaru w Dobrodzieniu 20:10 - Lublińcu 20:40 - Oleśnie 21:00 - Praszce 21:20 - Kluczborku 21:40. Przejazd nocny.

Dzień 2
Przyjazd do Augustowa, miasta otoczonego jeziorami i rozległą puszczą Augustowską. Rejs statkiem po Kanale Augustowskim, po którym w 1999 płynął św. Jan Paweł II. Zwiedzanie Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach. Przyjazd do miejscowości Sejny, zwiedzanie Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości Szawle - zwiedzanie Góry Krzyży. Przejazd w okolice Wilna – zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Wilna – np. Ostra Brama, Kościół św. Anny, Stare Miasto: Plac Ratuszowy i katedralny, Pomnik A. Mickiewicza, Uniwersytet Wileński (z zewnątrz), Kościół św. Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie, Muzeum A. Mickiewicza. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Kowna – zwiedzanie miasta np. Katedra św. Piotra i Pawła, Kościół św. Trójcy. Galeria Obrazów, ruiny zamku kowieńskiego. Przejazd do Trok, zwiedzanie zamku Wielkich Książąt Litewskich, spacer wzdłuż ulicy Karaimskiej. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych (03.05.2019).


Świadczenia:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • opieka pilota – przewodnika podczas całego pobytu
  • 3 noclegi w hotelach **/*** , pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami
  • wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje – zgodnie z programem
  • ubezpieczenie NNW i KL

Uwaga!
Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od
warunków pogodowych i godzin otwarcia poszczególnych obiektów. Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 60 zł + 35 €


Załączniki: