Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Lizbona 3-7.09.2020


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Portugalia
Lizbona

Termin: 3-7.09.2020

Cena: 1440 zł + 120 €


1 dzień

Przelot do Lizbony z Krakowa/Warszawy i zwiedzanie drugiej najstarszej stolicy europejskiej po Atenach. W stolicy Portugalii zobaczymy: klasztor Hieronimitów, Wieżę Belem, katedrę. Obiadokolacja, przejazd na nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Lizbony. Zwiedzimy Muzeum Azulejos, w których zobaczymy zbiory słynnych błękitnych, ceramicznych płytek, kościół jezuitów św. Rocha, Portas do Sol, windę Santa Justa. Obiadokolacja, powrót na nocleg.
3 dzień
Śniadanie. Przejazd do Sintry – zwiedzanie słynnego zespołu unikalnych pałaców. Dalej przejazd na Cabo da Roca – najdalej wysunięty przylądek na zachód Europy nad Oceanem Atlantyckim. Obiadokolacja, przejazd na nocleg.
4 dzień
Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie Fatimy. W ośrodku kultu maryjnego odwiedzimy Bazylikę de Rosario, Kościół Trójcy Przenajświętszej oraz Kaplicę Objawień konsekrowaną przez Papieża Jana Pawła II w 1982 r. Istnieje możliwość udziału w wieczornej procesji maryjnej. Obiadokolacja, nocleg.
5 dzień
Śniadanie. Powrót do Lizbony, spacer po starej dzielnicy Alfama, zamek św. Jerzego. Transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy.


Świadczenia:
- noclegi według programu,
- śniadania (4) i obiadokolacje (4) według programu,
- przelot do Lizbony i z powrotem,
- opieka pilota-przewodnika,
- ubezpieczenie NNW i KL.


Cena nie obejmuje: biletów wstępu, przejazdów komunikacją miejską i transferu z i na lotnisko: ok. 90 euro.
Świadczenia rozpoczynają się na lotnisku Warszawie lub Krakowie, a kończą na lotnisku w Warszawie.


Załączniki: