Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Bułgaria - dojazd własny


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie


Pokoje gościnne ADAM i EWA w Kawarnie

W nowej części Kawarny, niedaleko wyjazdu z miasta w kierunku przylądka Kaliakra, na rogu ulicy prowadzącej do plaży, znajduje się nowy budynek Adam i Ewa, oferujący eleganckie pokoje gościnne.
Lokalizacja jest fantastyczna do zwiedzania okolicy. W odległości zaledwie 15-30 minut jazdy samochodem znajduje się starożytne miasto Bałczik z pałacem rumuńskiej królowej Marii i pięknym ogrodem botanicznym, nieco dalej unikalny przylądek i starożytna forteca Kaliakra, a w dole jedna z najpiękniejszych zatok w Bułgarii - zatoka Bołata, dalej Kamienna Arka nad morzem w Tiulenowo i wczesnobizantyjska forteca Jajłata z jaskiniami.
Budynek jest dwupiętrowy i nowocześnie umeblowany. Dysponuje bezpłatnym, niestrzeżonym parkingiem dla samochodów oraz bezpłatnym WiFi w całym budynku.
Na parterze znajduje się mały bar i sala bilardowa. Bar posiada w pełni wyposażoną kuchnię, w której możesz samodzielnie przygotować sobie posiłek.
Na I piętrze znajduje pralka do wspólnego użytkowania oraz apartament z 2 sypialniami i 2 łazienkami (sypialnia 2+1 i 2-osobowa).
Na II piętrze znajdują się 4 pokoje: pokój 3-osobowy, pokój 2-osobowy z 1 dostawką i 2 pokoje 2-osobowe (jeden z nich może być 2+1).
Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, telewizor plazmowy, łazienkę i balkon.
Do plaży ok. 3,5 km asfaltową ulicą, a po drodze rozpościerają się piękne panoramiczne widoki na plażę i przylądek Czirakman. Przy plaży bezpłatny parking, a dodatkowo właściciel oferuje także transfery na plażę (odpłatnie).
A do tego sympatyczna obsługa w języku polskim!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!
e-mail: adamovmisho@gmail.com
tel: + 48 888 839 827 (polski numer), +359 877 07 60 66
https://www.facebook.com/PokojeWKawarnie