Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Zakopane 9-15.05.2021


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Majowy pobyt w górach

Poronin – Zakopane

Termin: 9 – 15.05.2021

Cena: 980 zł


1 dzień: Wyjazd z: Kluczbork 7:20, Praszka 7:40, Olesno 8:00, Dobrodzień 8:20, Lubliniec 8:40. Przejazd do Krakowa – Łagiewniki, udział we mszy św. Przejazd do Ludźmierza - wsi na Podhalu. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala oraz Ogrodu Różańcowego. Przyjazd na miejsce noclegu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Doliny Chochołowskiej, spacer doliną do miejsca, gdzie nakręcono ślub Janosika z Maryną. Powrót do ośrodka. Wieczór przy ognisku z kiełbaskami. Nocleg.
3 dzień: Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Zakopanego – Skocznia narciarska, Sanktuarium NMP Fatimskiej na Krzeptówkach – wotum wdzięczności za uratowanie życia św. Jana Pawła II, dom do góry nogami, najstarszy drewniany kościółek w Zakopanem, cmentarz na Pęksowym Brzysku. Wizyta w Muzeum Oscypka, z możliwością wyrobu własnego oscypka. Powrót na obiadokolację, nocleg.
4 dzień: Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do Doliny Kościeliska. Przejście szlakiem turystycznym ciekawą trasą wśród wysokich gór nad potokiem . Obiadokolacja. Możliwość wyjazdu na Termy Szaflary. Powrót na nocleg.
5 dzień: Śniadanie. Czas wolny do indywidualnego wykorzystania. Wieczorek integracyjny: obiadokolacja w karczmie z gawędziarzem. Nocleg.
6 dzień: Śniadanie. Przejazd do Zakopanego - wjazd na Gubałówkę – panorama Zakopanego i Tatr. Spacer grzbietem góry do polany Szymoszkowej i Butorowego Wierchu – podziwianie widoków podczas zjazdu z góry kolejką linową. Przejście na Krupówki, czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg.
7 dzień: Śniadanie. Przejazd do Zakopanego – udział we mszy św. na Krzeptówkach. Czas wolny. Obiadokolacja na trasie. Wyjazd w drogę powrotną.


Świadczenia:
• przejazd komfortowym autokarem
• opieka pilota – przewodnika podczas całego pobytu
• 6 noclegów pokoje 2,3,4 -osobowe z łazienkami - Ośrodek Weronika Inn w Poroninie z krytym basenem
• wyżywienie: 6 śniadań + 6 obiadokolacji + ognisko z kiełbaskami
• ubezpieczenie

Cena nie zawiera:
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów: ok. 85 zł
- dla chętnych bilet wieczorny na termy (18:00 – 22:00) – 45 zł.
- dopłaty do pokoju jednoosobowego.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.
Zalecane obuwie górskie.


Załączniki: