Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Medziugorje 11-17.10.2020r.


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

W odwiedzinach u Matki Boskiej

w Medziugorje


Termin: 11-17.10.2020

Cena: 690 zł + 70 €

1 DZIEŃ Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych.
2 DZIEŃ Przyjazd do PLITWIC ok. 6:00 – zwiedzanie Parku Narodowego „Jeziora Plitwickie” – krainy kaskadowych jezior, w 1979 roku wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Medziugorje, zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja i nocleg.
3 DZIEŃ Śniadanie, MEDZIUGORJE - wejście na Górę Objawień, oprowadzenie po sanktuarium, czas na indywidualną modlitwę, udział w nabożeństwach wieczornych, powrót do pensjonatu, obiadokolacja i nocleg.
4 DZIEŃ Wejście na górę Kriżevac (dla chętnych), śniadanie. Przejazd do MOSTARU - wielokulturowego miasta Bośni i Hercegowiny, położonego w Kotlinie Mostarskiej, na obu brzegach rzeki Neretwy, zwiedzanie: Stare Miasto, Stary Most – symbol miasta, obiekt z Listy UNESCO. Powrót do Medziugorje; udział w nabożeństwach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
5 DZIEŃ Śniadanie, przejazd do DUBROWNIKA - "Perły Adriatyku" - zwiedzanie miasta - twierdzy, wpisanego na listę zabytków UNESCO. W drodze powrotnej ok. 4-godz. plażowanie na plaży Veliki Źali. Powrót do Medziugorje, obiadokolacja i nocleg.
6 DZIEŃ Śniadanie i przejazd do SPLITU – zwiedzanie Pałacu Dioklecjana -obiektu z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO (obecnie katedra), przejazd do TROGIRU - zwiedzanie miasta wpisanego na Listę UNESCO. Ok. godz. 15 wyjazd w drogę powrotną do kraju.
7 DZIEŃ Przyjazd na miejsca zbiórki w godzinach dopołudniowych - zakończenie pielgrzymki


Świadczenia:

- przejazd komfortowym autokarem
- 4 noclegów w pensjonacie k/Medziugorje, pokoje 2, 3, 4, osobowe z łazienkami i klimatyzacją
- wyżywienie: 4 śniadania i 4 obiadokolacje
- opieka pilota przewodnika podczas całego pobytu
- ubezpieczenie KL, NNW – Signal Iduna
- składka na obowiązkowy: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Uwaga! Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodników miejscowych - ok. 50 €


Załączniki: