Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Wiedeński jarmark wielkanocny


Powiększenie
Powiększenie

Zamek Schönbrunn

13.04.2019

Jarmark wielkanocny przed Pałacem Schönbrunn - przed barokową kulisą pałacu 60 wystawców prezentuje oprócz wielu kulinarnych specjałów, także wielkanocne dekoracje i rzemiosło artystyczne z Austrii. Czekają tam również wyjatkowe zabawy dla najmłodszych m.in.szukanie zajączka.
Starowiedeńsk jarmark wielkanocny Altwiener Ostermarkt na placu Freyung, który jest jednym z najpiękniejszych terenów w centrum miasta, co roku powstaje największa w Europie góra, wykonana z ponad 40 000 kolorowych pisanek.

Program:
Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta - letnia rezydencja cesarska Schönbrunn, zwiedzanie 40 pokoi oraz ciekawych opowieści z trzech stuleci. Spacer po romantycznym parku z Gloriettą - punktem widokowym, ruiny rzymskie, Fontanna Neptuna. Czas wolny na jarmarku wielkanocnym.
Przejazd do centrum dalsze zwiedzanie - Ringstrasse - wspaniały bulwar wiedeński - okno wystawowe ówczesnej monarchii naddunajskiej, Ratusz- wzorowany na Ratuszu w Brukseli. Hoffburg - zimowa rezydencja cesarska, Ulica Graben, Kärntnerstrasse - wspaniały bulwar otoczony eleganckimi sklepami i kawiarenkami. Gotycka Katedra św. Szczepana (Stephansdom), słynąca ze swoich kolorowych dachówek, Opera – trzecia najważniejsza Opera po Metropolitan Opera i La Scali, Lasek miejski ze słynnym złotym pomnikiem Johanna Straussa.
Czas wolny na jarmarku wielkanocnym. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach nocnych.

Cena: 160 zł

Świadczenia:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • opieka pilota przewodnika
  • ubezpieczenie KL, NNW – Signal Iduna

Uwagi:
  • Wyjazd z Olesna 0:30 – Kluczbork 0:50 – Praszka 1:10 – Dobrodzień 1:40 – Lubliniec 2:20
  • Oprowadzanie z przewodnikiem obejmuje zwiedzanie miasta z zewnątrz, wyjątkiem jest piękny Pałac Schönbrunn wstęp ok. 25 €.
  • Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i godzin otwarcia poszczególnych obiektów.


Załączniki: