Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Biuro podróży


Powiększenie
Powiększenie

Biuro Podróży „OLESTUR” z przyjemnością przekazuje Państwu propozycje wyjazdów krajowych i zagranicznych. Wszyscy podróżujemy dziś więcej niż kiedykolwiek.


Podróże stały się sposobem na spędzanie wolnego czasu i na spełnienie marzeń. Jesteśmy na rynku już od 1992 roku. Posiadamy wszystkie potrzebne do podróżowania po Europie koncesje i zezwolenia. Dla naszych Klientów możemy zorganizować każdą wycieczkę lub pielgrzymkę do krajów europejskich. Na życzenie organizujemy pielgrzymki krajowe.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze i organizacji, nasze propozycje przygotowaliśmy pod kątem Państwa potrzeb i zainteresowań, a także możliwości finansowych. Posiadamy 5 autokarów wysokiej klasy turystycznej.

Do obsługi Państwa mamy bardzo doświadczonych kierowców i pilotów. Z wieloma z nich z pewnością mieliście już Państwo okazję się spotkać. W przypadku zainteresowania ofertą naszego biura prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem uzyskania szczegółowych informacji, ustalenia programu zakresu świadczeń i ceny.

Na Wasze życzenie przedstawiciel naszego biura przyjdzie do Państwa w celu przedstawienia szczegółowych ofert oraz na spotkanie organizacyjne. Każdy wyjazd możemy zorganizować w kilku wersjach uwzględniając Państwa zainteresowania, czas i miejsce pobytu, a przede wszystkim możliwości finansowe. Uzgodnione wersje programów przesyłamy do szkół, parafii, lub zakładów pracy by umożliwić Państwu weryfikacje.

W przypadku otrzymania uwag lub różnych sugestii wprowadzamy do naszych programów korekty i tak stworzony program realizujemy z Państwem podczas podróżowania. Istnieje też możliwość dofinansowania wyjazdów i wycieczek.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych ofert.