Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Szczecin - Świnoujście 18-20.09.2020


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Weekend nad Bałtykiem

Szczecin, Świnoujście

Termin: 18-20.09.2020r.

Cena: 500 zł


I dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Świebodzina. Czas na indywidualne zwiedzenie terenu wokół Figury Jezusa Chrystusa króla Wszechświata, wejście na punkt widokowy. Przejazd do Szczecina - zwiedzanie miasta: Zamek Książąt Pomorskich, dom, w którym w 1729 r. urodziła się Zofia Fryderyka Augusta zu Anhalt Zerbst, późniejsza żona cara Rosji Piotra III, znana jako Katarzyna Wielka; Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Wały Chrobrego, tzw. Szpinakowy Pałac i Jasne Błonia, Rosarium. Przejazd do Międzyzdrojów, zakwaterowanie obiadokolacja, nocleg.
II dzień
Śniadanie. Przejazd do Świnoujścia: zwiedzanie najwyższej na polskim wybrzeżu Latarni Morskiej oraz Fortu Gerharda. Przeprawa promem Bielik z Wyspy Wolin na Wyspę Uznam. Spacer wzdłuż brzegu Świny, obok Fortu Anioła i Fortu Zachodniego do Stawy na falochronie. Spacer nadmorską promenadą i powrót do przeprawy promowej - przeprawa promem Bielik na prawobrzeżną część Świnoujścia. Powrót do Międzyzdrojów, obiadokolacja. Wieczorem możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek. Nocleg.
III dzień
Śniadanie. Przejście na molo w Międzyzdrojach, spacer Aleją Gwiazd. Przejazd do Lubina- punkt widokowy na Deltę Świny, przejście szlakiem nad Turkusowe Jezioro w m. Wapnica. Wolin- zwiedzanie dawnego grodziska. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.


Świadczenia:
- przejazd komfortowym autokarem
- 2 noclegi w hotelu (pokoje 2, 3-osobowe)
- wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje
- opieka pilota podczas całego wyjazdu
- ubezpieczenie NNW i KL

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ogniska z pieczeniem kiełbasek: ok. 80 zł

UWAGA: Podany program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i godzin otwarcia poszczególnych obiektów.


Załączniki: