Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Medziugorje - Chorwacja


Powiększenie
Powiększenie

Medziugorje i Chorwacja

Termin:  28.08.-5.09.2020

Cena: 880 zł + 120 €

Program:
1/2 DZIEŃ – wyjazd z Olesna o godz. 18:00, przyjazd do PLITWIC ok. 6.00 dnia następnego – zwiedzanie Parku Narodowego „Jeziora Plitwickie” – kraina kaskadowych jezior, w 1979 roku wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Medziugorje, zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja i nocleg.
3 DZIEŃ – śniadanie, MEDZIUGORJE - wejście na Górę Objawień, zwiedzanie sanktuarium, czas na indywidualną modlitwę, powrót do pensjonatu, obiadokolacja i nocleg.
4 DZIEŃ – śniadanie, wyjazd do Gradaca - rejs statkiem na PELJESAC (plażowanie ok.2,5 godz.) i HVAR. Powrót do Medziugorje, obiadokolacja i nocleg.
5 DZIEŃ – wejście na górę Kriżevac, śniadanie, przejazd do MOSTARU - wielokulturowego miasta Bośni i Hercegowiny, pięknie położonego w Kotlinie Mostarskiej, na obu brzegach rzeki Neretwy, zwiedzanie: Stare Miasto, Stary Most – symbol miasta, obiekt z Listy UNESCO. Powrót do Medjugorje - oprowadzenie po sanktuarium, udział w nabożeństwach wieczornych. Obiadokolacja i nocleg.
6 DZIEŃ - śniadanie, przejazd do DUBROWNIKA - "Perły Adriatyku" - zwiedzanie miasta-twierdzy, wpisanego na listę zabytków UNESCO. W drodze powrotnej ok. 4-godz. plażowanie na plaży Veliki Źali. Powrót do Medziugorje, obiadokolacja i nocleg.
7 DZIEŃ – śniadanie, przejazd do VEPRIC – chorwackiego sanktuarium Matki Bożej z Lourdes - położonego na zboczach zalesionych gór na przedmieściach Makarskiej, MAKARSKA – plażowanie na jednej z najpiękniejszych plaż w Chorwacji, zwiedzanie Muzeum Muszli. Powrót do Medziugorje, udział w nabożeństwach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
8 DZIEŃ – śniadanie i przejazd do SPLITU – zwiedzanie Pałacu Dioklecjana - obiektu z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO (obecnie katedra), przejazd do TROGIRU - zwiedzanie miasta wpisanego na Listę UNESCO. Ok. godz. 15 wyjazd w drogę powrotną do kraju.
9 DZIEŃ – przyjazd do Olesna w godzinach dopołudniowych - zakończenie pielgrzymki.


Świadczenia:
- przejazd komfortowym autokarem
- 6 noclegów w pensjonacie k/Medziugorje, pokoje 2, 3, 4, osobowe z łazienkami i klimatyzacją
- wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji
- opieka pilota przewodnika podczas całego pobytu
- ubezpieczenie KL, NNW – Signal Iduna
- składka na obowiązkowy: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Uwaga! Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od warunków
pogodowych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych
obiektów i przewodników miejscowych - ok. 50 €


Załączniki: