Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 

Majowy pobyt w górach


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Poronin – Zakopane

Termin: 12 – 19.05.2019
Cena: 845 zł

Dzień 1
Wyjazd z: Kluczbork 7:20, Praszka 7:40, Olesno 8:00, Zębowice 8:30. Przejazd do Krakowa – Łagiewniki, udział we mszy św. Przejazd do Ludźmierza - wsi na Podhalu. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala oraz Ogrodu Różańcowego. Przyjazd na miejsce noclegu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Doliny Chochołowskiej, spacer po górach. Obiadokolacja. Wieczór przy ognisku z kiełbaskami. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Spacer do Zębu - jednej z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Obiadokolacja. Wieczorny wyjazd na Krupówki. Powrót na nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Zakopanego – Skocznia narciarska, Sanktuarium NMP Fatimskiej na Krzeptówkach – wotum wdzięczności za uratowanie życia św. Jana Pawła II, dom do góry nogami. Czas wolny. Powrót na obiadokolację, nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do Doliny Kościeliskiej. Przejście szlakiem turystycznym bardzo ciekawą trasą wśród wysokich gór nad potokiem, gdzie został nakręcony film „Janosik”. Obiadokolacja. Możliwość wyjazdu na Termy Szaflary. Powrót na nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do Zakopanego - wjazd na Gubałówkę – panorama Zakopanego i Tatr. Spacer grzbietem góry do polany Szymoszkowej i Butorowego Wierchu – podziwianie widoków podczas zjazdu z góry kolejką linową. Powrót na ul. Kościeliska (najstarszy drewniany kościółek w Zakopanem, cmentarz na Pęksowym Brzysku), przejście na Krupówki, czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie. Czas wolny do indywidualnego wykorzystania. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do Zakopanego – udział we mszy św. na Krzeptówkach. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

Świadczenia:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • opieka pilota – przewodnika podczas całego pobytu
  • 7 noclegów pokoje 2,3,4 -osobowe z łazienkami - Ośrodek Weronika Inn w Poroninie z krytym basenem
  • wyżywienie: 7 śniadań + 7 obiadokolacji
  • ubezpieczenie

Uwagi:
Cena nie zawiera biletów wstępów do zwiedzanych obiektów ok. 50 zł + dla chętnych bilet wieczorny na
termy (18:00 – 22:00) – 40zł. Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.
Zalecane obuwie górskie. Dopłata do pokoju jednoosobowego 150 zł (cały pobyt).


Załączniki: