Biuro Podróży Olestur

46-300 Olesno, Rynek 20/2, Ratusz
tel. 34 358 26 32, gsm: 601 976 069

 
Planica grudzień 2020
Powiększenie

Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich

Termin: 10-14.12.2020
Cena: 470 zł + 110 euro + 25 euro

W związku ze zmianą terminu skoków na początek grudnia 2020, zapraszamy Państwa do rezerwacji miejsc. Osoby, które były zapisane w marcu, prosimy o kontakt.
Jeśli zdecydują się Państwo nadal brać udział w naszym wyjeździe w grudniu, gwarantujemy niezmienność ceny z marca.

Świadczenia:
  • przejazd autokarem z klimatyzacją, WC, DVD
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • noclegi w hotelu **/***
  • wyżywienie: 3 śniadania i 2 obiadokolacje 1 obiad (+ 1 obiad dla chętnych)
Czytaj więcej...

Oświadczenie ws zwrotu zaliczki

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami rozwiązanie umowy w związku z wybuchem epidemii koronawirusa staje się skuteczne po upływie 180 dni od dnia powiadomienia o rozwiązaniu umowy przez organizatora turystyki/klienta. Oznacza to, że zwrot wpłaconych środków podlega zwrotowi w ciągu 14 dni po upływie tego okresu.

Jednocześnie informujemy, że brak zwrotu środków w tym momencie nie wynika z naszej złej woli. Chcemy skorzystać z wprowadzonych rozwiązań prawnych, które umożliwią nam przezwyciężenie problemów jakie dotknęły nas, jak i całą branżę turystyczną. Sytuacja jest bowiem nadzwyczajna.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość wyrażenia zgody na otrzymanie w zamian od organizatora turystyki, zamiast zwrotu środków, vouchera do realizacji na poczet przyszłych imprez turystycznych w ciągu najbliższego roku.

Z naszej strony proponujemy jednak vouchery, których wartość wynosiłaby kwotę wpłaconej przez Państwa zaliczki + 20%. Wartość vouchera obejmowałaby okres nie 1 roku - jak jest to przewidywane przez ustawę, a 3 lat.

Zachęcamy do przemyślenia sprawy i poinformowania nas o podjętej decyzji.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Biuro zdalne

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, nasze biuro na Rynku 20/2 w Oleśnie będzie od 22.03.2020 pracować w trybie zdalnym.

Będziemy odpowiadać na Państwa maile i wiadomości na Facebooku w miarę naszych możliwości.
Prosimy o cierpliwość w dość trudnym dla nas wszystkich momencie.